CC Academia'nin kapısı bu mesleği seven ve bu işi gerçekten iyi yapmayı hedefleyen çağrı merkezi kökenli Eğitim Danışmanlarına her zaman açık

Bizimle çalışmak isteyen herkesle hemen görüşürüz, çünkü bizim için eğitim danışmanları ile görüşmek işimizin en önemli parçası.

Bir CC Academia Eğitim Danışmanı olmak her gün farklı insanlarla farklı şekillerde bir arada olmak, onlara hayatlarını kolaylaştırmak için yeni şeyler öğretmek ve her gün yeni şeyler öğrenmek demek.

Bir CC Academia Eğitim Danışmanı olmak, mükemmeliyetçi ve rol model olmak, hem bireysel oyunu hem de takım oyununu iyi oynamak demek. Masanın diğer yanında edindiği tecrübeleri, yeni bilgi birikimleri ile harmanlamak, dünyanın en büyük projelerinde rol alabilmek demek.

CC Academia Eğitim Danışmanı olmak için bize yazılı olarak başvurmanız ve CV’nizi göndermeniz yeterli. Sizinle hemen temas kuracağız ve ilk görüşmeyi yapacağız ve sizi daha iyi tanıyacağız. Eğer kararımız olumlu ise, bir sonraki aşama yöneticilerimizin katıldığı bir kısa sunun yapmanız. Burada, sunumunuz değerlendirilecek ve bir sonraki aşama için bu sunumun çok başarılı olması gerekiyor. Bu aşamayı geçerseniz, bir sonraki aşamada sizinle bir toplantı daha yapacağız, hem sunum ile ilgili geri bildirimi vereceğiz, hem de çalışma koşullarını konuşacağız. Anlaştığımız taktirde, sizi bir haftalık çok yoğun bir program bekliyor. TMI’ın dünyaca ünlü Eğitimci Geliştirme Süreci… Burada, bu meslekte en mükemmel olmak için çok yoğun bir eğitime tabi tutulacaksınız ve bu sürecin sonrasında konsept eğitimlerine gireceksiniz.

O halde hazır olun! Bize yazın ve biz sizi rüyalarınızın kariyerine ulaşmanız ve en çok tanınan ve hayranlık duyulan sunum kanalının bir parçası olmanız için yönlendirelim.

Bu güçlü ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen ekteki formu doldurarak veya özgeçmişinizi sistemimize yükleyerek başvurunuzu bize ulaştırın. 

Sizinle 48 saat içinde bağlantıya geçeceğiz.


Başvuru Formu

CAPTCHA code