Günümüzde, katılımcıların eğitmen liderliğinde düzenlenen sınıf eğitimlerine katılmak dışında da desteklenmesi gerekliliğinin ve bu alanda teknolojinin insanların anlama ve öğrenmesine çeşitli yollarla yardımcı olduğunun kesinlikle farkındayız. 

Çoğu kurum, kurumsal ve kişisel gelişim eğitimlerinde e- öğrenimin çok kullanışlı ve etkin bir araç olduğunu düşünmektedir. Geniş bir perspektiften bakıldığında bu yeterli değildir. Bu nedenle bizler, Türkiye’de eğitimin öncüsü olarak, “Bütünleşik Öğrenme Sistemi” ile yürüyoruz. Size özel düzenlediğimiz proje planlarında bu metodu daha etkin bir biçimde kullanıyoruz. Sizlere daha etkin projeler sunmak amacıyla Türkiye’de hem de yurt dışında stratejik ortaklıklar oluşturduk.

Gerçekten inanıyoruz ki kurumsal eğitimde “Bütünleşik Öğrenme Sistemi” sadece uygun maliyetli değil aynı zamanda, eğitimin kalıcılığını sağlayan ve davranışa dönüşmesi için kişiyi destekleyen bir yapıdır. Eğitim sonrası eğitimlerin kalıcılığını artırır ve eğitimden en iyi sonucu elde etmenizi sağlar.

Bütünleşik öğrenme sistemini etkin olarak hem tekliflerimizde hem de danışmanlıklarımızda, çözüm ortaklarımız ve stratejik ortaklarımızla yakın işbirliğimizde kullanıyoruz.

Bu sistem sayesinde

  • Daha kalıcı seminerler düzenliyor
  • Eğitimin verimini artırıyor
  • Eğitim lojistiğini basitleştiriyor
  • Uygun maliyetli projeler oluşturuyor
  • Katılımcıların üzerinde kontrol sağlıyor
  • Eğitimin geri bildirimini kolaylıkla yönetebiliyoruz

Bizim tüm aktif öğrenme sistemi yöntemlerimiz katılımcıları pasif dinleyicilerden aktif katılımcılara dönüştürmeyi hedefler, onların konuları sorgulama, bir araya getirme ve veriyi analiz ederek daha yüksek düzeyde bilişsel problemleri çözmelerine yardımcı olur.

Kapalı ve açık alanda aktif öğrenme sistemini uygulayabiliriz. Oyunlarla öğrenme, simülasyonlar, grup çalışmaları, proje atölye çalışmaları ile daha derinlemesine öğrenme, anlama ve kavrama sağlıyoruz.