Ali Emre
Yönetim Kurulu Başkanı, PDR Group

Ali Emre, Arthur Andersen Türkiye ve NCR Türkiye’de çalıştıktan sonra 1989 yılında PDR Group’u kurdu. Başlangıçta TMI’ın lisansörü olarak kurulan grup daha sonra Ali Emre tarafından Türkiye’nin lider eğitim ve danışmanlık firması ve kendi alanında bir ilk olarak konumlandırıldı.

PDR Group, stratejik ortaklıklar ile organik olarak, Türkiye içinde ve dışında satın alma ve /veya birleşmeler yolu ile inorganik olarak büyüdü ve bazı değişimler ve eklemeler sonrası, her biri kendi alanında eğitim ve danışmanlık faaliyetleri yürüten sinerjik şirketler olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Ali Emre; farklı firmaların danışma kurullarında görev yapıyor, işini büyütme ve bir üst seviyeye çıkarma amacında olan paydaşlar ile yaptığı çalışmalarda, büyümeye, verimliliği artırmaya ve rekabet avantajı konularına odaklanarak, kurumlara sonuçlara ulaşma konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Ali Emre, müşterilerin büyümelerini aksatan dönüm noktalarının ve yapay engellerin yönetilmesindeki ustalığını ve becerisini danışmanlık yaptığı kurumlara sunmaktadır.

Ali Emre, 2010’da PDR Group’taki aktif liderlik görevini devretti ve sorumluluklarına Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam ediyor.

Evli ve iki çocuk babası olan Ali Emre, aynı zamanda “MBÖ / Management by Öylesine” isimli iş kitabının da yazarı.


Meltem Şakarcan (PCC, ACTP)
Yönetim Kurulu İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi

Meltem Şakarcan, 2009’dan bu yana yürüttüğü İcra Kurulu Başkanlığı görevinde, PDR Group şirketlerinin ve markalarının büyümesinden sorumlu oldu. İcra Kurulu Başkanı olmadan önceki görevi olan CC Academia Genel Müdürlüğü sırasında 3 sene içinde şirketin 3 kattan fazla büyümesini sağlayan Meltem Şakarcan, PDR Group İcra Kurulu Başkanlığı’nın yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında da görev alıyor.

Meltem; liderlik sorumluluklarının yanında aynı zamanda koç ve danışman olarak da çalışmakta olup, öz sermayeyi büyütmek, daha iyi yönetmek ve liderlik etmek konularında danışmanlık veriyor.
Meltem, evlidir ve SHIFT! Kitabının ortak yazarlarından biridir.


Elvin Coşkun
Genel Müdür, CC Academia

Elvin Coşkun kariyerine, henüz üniversitede öğrenci iken, Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan Pamukbank Dialog’ta çağrı merkezi elemanı olarak, CC Academia’un da kurulduğu yıl olan 1997’de başladı.

CC Academia’un ilk seminer katılımcılarından olan Elvin; Pamukbank’tan ayrıldıktan sonra 2007 yılına kadar Avea’da Müşteri İlişkileri Müdürü olarak çalıştı. Daha sonra kariyerine eğitim ve danışmanlık sektöründe devam etme kararı aldı ve CC Academia’ye katıldı.

Elvin Coşkun 2010 yılından bu yana CC Academia Genel Müdürü olarak görev yapıyor ve çağrı merkezi sektörünün önde gelen danışmanlarından biri olarak anılıyor. Liderlik sorumluluklarının yanında aynı zamanda koç ve danışman olarak çağrı merkezi yöneticilerine destek veriyor.

Elvin, evli, iki çocuğu var ve çağrı merkezinde pek çok yeni eğitim programının yaratıcısı.


Çetin Özyurt
Genel Müdür Yardımcısı - Finans ve Muhasebe, PDR Group

Çetin, Marmara ve Anadolu Üniversite’lerinden çift ana dal yaptıktan sonra kariyerine üretim sektöründe Finansal İlişkiler Yöneticisi olarak başladı ve 2004 yılında SMMM sertifikası aldı.

Çetin, 2005’te PDR Group’a katıldı. Halen grubun büyüme stratejisi doğrultusunda finansal stratejilerin uygulanmasından ve tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesinden sorumlu olduğu görevine devam etmektedir.

Çetin, evli ve iki çocuk babasıdır.