Tüketici raflarda gördüğü hızlı tüketilen her şeyin arkasında güven dolu bir ses duymak ister.

E-ticaretin yaygınlaşması ile sadece görsel olarak yer alan ürünü, ürün bilgileri kısmında yazan bilgilere dayanarak satın alan tüketicilerin beklentilerini karşılayabilmek ve sadık tüketiciler yaratabilmek rekabet ortamında ekmek aslanın midesinde atasözünü sürekli hatırlatmaktadır. Rekabetin bol müşteri tercihlerinin değişken olduğu FMCG sektörüne özel çözümlerimiz ile müşterileriniz ile temasa geçtiğiniz her noktada sadık müşteriler yaratmanızı ve marka gönüllüleri oluşturmanızı sağlıyoruz. 

Özellikle gerçekleştirdiğimiz şikayet yönetimi projelerinde tüketicinin şikayetini profesyonel olarak yönetmeyi, doğru süreçler takip etmeyi ve "hayır" ifadesini doğru şekilde kullanmayı öğretiyoruz. 

Sektöre özel olarak gerçekleştirdiğimiz bazı projelerden örnekler;

  • Şikayet yönetimi projeleri

Üründe yaşanan şikayetler hem müşteri hem de kurum tarafında sıkıntı verici olabiliyor. Bazen memnuniyet yaşatmak istediğimiz müşterilere istediği değişimi yapamadığımızı da ifade etmek gerekebiliyor. Bu zor durumları telefonda yönetirken kurum imajını da korumanın inceliklerini aktarıyoruz. Bu çalışmalarda şikayet süreçlerinizi çıkarıyor, müşteri memnuniyetini arttıracak şikayet karşılama yollarını sizlerle uygulamalarla gerçekleştiriyoruz. 

  • Telefonda mükemmel müşteri hizmeti verme projeleri

Telefonda verilen hizmetin markanızı temsil eden kaliteye gelmesi için, müşteriyi dinleme, anlama, analiz etme ve yönlendirme alanlarında çalışanlarınızı geliştiriyoruz. 

  • Müşteri memnuniyet anketleri

Telefonda markanız ile temas etmiş müşterileri arayarak danışmanlarımız tarafından hazırlanan size özel sorular ile temas noktalarınızın gelişim alanlarını çıkartıyoruz. 

  • Telefonda gizli müşteri uygulamaları

Müşteri hizmetlerinize yönelik gerçekleştirdiğimiz telefonda gizli müşteri çalışmaları ile kurum imajınızı nasıl temsil ettiklerini ölçümlüyoruz. Telefona cevap veren herkesin belirlenen senaryolara verdiği reaksiyonları ölçümlüyor, sizlere anlık raporluyoruz.

Projelerimiz hakkında ayrıntılı içerik almak için: info@ccacademia.com.tr