Kurumunuzda telefonu karşılayan kişi, bir ahenk kurucu görevi üstlenir.

Müşterilerinizin kurumunuz için algıyı oluşturmaya başladıkları nokta telefonunuza cevap veren kurum çalışanlarıdır. Gün içinde yüzlerce müşteriyi karşılayan, dolayısıyla kurumun ilk izlenimini yaratan ilk ses onlardır. Müşterinin ilk temas noktası olan santral görevlilerinin verimliliklerini artırmak, gelişim alanlarını ortaya çıkarmak ve gelecekte daha yüksek performans sunmalarına yardımcı olmak ve bu önemli ve zor görevi yerine getirirken uygun iletişim tarzını benimsemeleri hizmet kalitesi için çok önemlidir.

Bizler kurum telefonlarını karşılayan herkese kurumunuzun sesini en iyi temsil edecekleri yöntemleri aktarıyoruz. Telefon iletişiminin kurallarını verirken aynı zamanda kullanılması gereken ses tonu üzerinde çalıştırıyoruz.  

Telefonda dilin düşünceyle etkileşimini göz ardı etmiyoruz. Özellikle hizmet verirken kurum adına yapılan konuşmalarda kurumun düşüncelerini, prosedürlerini mümkün olduğunca açık bir sözlü anlatım ve profesyonel dil kullanımıyla karşı tarafa aktarmanın formüllerini öğretiyoruz.

Her arayanı beklenen bir misafir gibi karşılamak mottosu ile telefon görüşmelerinizi profesyonel çizgiye taşıyoruz. 

Kurumlara özel olarak gerçekleştirdiğimiz projelerde;

  • Kurumunuzun telefonla müşteri karşılama anayasasını oluşturuyoruz. Böylece kurumunuzu arayanları karşılama, aktarma, bekletme, uğurlama standartlarınız belirleniyor. Telefonda kurum imajınız profesyonel çizgiye taşınıyor.   
  • Konuşma standartlarınızı reçeteler ile destekliyor, eğitim sonrasında isterseniz gizli müşteri aramaları ile kültürün ne kadar oturduğunu kontrol ediyoruz.
  • Diksiyon eğitimlerimiz ile telefonda sesinizin daha güvenli çıkmasını sağlıyoruz.  
  • Müşterilerinizi dinleme ve anlama kriterlerimiz ile müşteri deneyiminizi geliştiriyoruz.
  • 24 yıllık deneyimimiz ile kurumunuza en uygun çözümleri üretiyoruz.  

Ayrıntılı bilgi için info@ccacademia.com.tr